Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Консьерж-сервіс

«Консьєрж Сервіс» – програма «MTB БАНК», за допомогою якої можна швидко отримувати достовірну інформацію про транспорт, прокат автомобілів, готелі, ресторани, місця відпочинку цілодобово 365 днів у році. Вона також допомагає при втраті документів, дозволяє резервувати послуги на час подорожі, замовляти кур'єрські послуги в Україні або за кордоном.

Можливості послуги

«Консьєрж Сервіс» – програма, призначена для юридичного, інформаційного, сервісного і медичного консультування клієнтів. Вона дозволяє оперативно вирішувати повсякденні завдання, у тому числі оплачувати онлайн послуги, використовувані під час подорожей.

Програма допомагає користувачеві знайти рішення при виникненні побутових проблем, у тому числі:

Під час відпочинку програмний комплекс може стати дорожньою картою або довідником, який оповіщатиме про стан доріг, наявні затори, займатиметься організацією запису на СТО, консультуватиме про страхові випадки. Його можна використовувати для нагадувань про запис на мийку, пошук запчастин, витрату бензину, заміну масла тощо.

Послуга «Консьєрж Сервіс» може надавати допомогу в самих різних сферах, у тому числі у бізнесі, медицині, подорожах, екстрених ситуаціях, дозвіллі тощо. Вона надає можливість організувати сімейний або особистий відпочинок з усіма зручностями.

Доступні програми

У рамках послуги «Консьєрж Сервіс» клієнти «MTB БАНК» можуть оформити такі програми:

Умови програми

Клієнт може оформити послугу на мінімальний термін, що дорівнює терміну дії активної карти. Максимальний період, на який надається послуга, – 1 календарний рік.

Для підключення до обраної програми «Консьєрж Сервіс» зверніться до найближчого відділення «MTB БАНК» або зателефонуйте за номером 0-800-505-255 та пройдіть ідентифікацію.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти