Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Меморандум між "МТБ БАНК" і Мінагрополітики України

МТБ БАНК ДАЄ КРЕДИТ, А ДЕРЖАВА КОМПЕНСУЄ 25% ВАРТОСТІ ПРИДБАНОГО ОБЛАДНАННЯ

Підвищення технічного рівня сільгоспвиробництва є запорукою великих врожаїв та більш якісної продукції тваринництва . Тому агровиробники завжди прагнуть обладнати своє виробництво новою технікою. А держава йде назустріч агробізнесу і пропонує суттєву фінансову допомогу.  

Згідно з Додатковою угодою до Меморандуму про загальні засади співробітництва між Міністерством аграрної політики та продовольства України та ПАТ «МТБ БАНК»  з питань реалізації державної підтримки  сільськогосподарських товаровиробників від 24 квітня 2019 року, для надання фінансової підтримки фермерських господарств та підтримки галузі тваринництва держава частково компенсує вартість сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Якщо в рамках Меморандуму  між ПАТ МТБ БАНК і Мінагрополітики України сільгоспвиробник бере кредит в МТБ БАНКу, тоді держава здійснює компенсацію 25% вартості техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Контакти

Для отримання необхідної інформації, зверніться до цілодобової Інформаційно-довідкової служби банку

По всій Україні (безкоштовно): 0 800 500-255
Для інших країн: +38(0482) 305-905
Електронна пошта: office@mtb.ua
Факс: +38 (0482) 301-302
Поштова адреса: ПАТ "МТБ БАНК", Польський узвіз, 11, 65026, м. Одеса, Україна

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти