Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Кореспондентські рахунки

«MTB БАНК» розробив вигідні умови обслуговування рахунків у національній і іноземній валютах. Щоб обрати кореспондентську послугу, зверніться до консультантів.

Види коррахунків

Спеціалісти банку відкривають такі види коррахунків:

  1. НОСТРО-рахунок. Ця послуга передбачає відкриття кореспондентського рахунка в іноземній валюті або гривні в іншому банку-кореспонденті.
  2. ЛОРО-рахунок. В цьому випадку спеціаліст «MTB» відкриває коррахунок на ім'я іншого банку-кореспондента. Тут також використовується гривня або іноземна валюта.

Переваги обслуговування

Переваги відкриття клієнтом коррахунка в «MTB»:

Умови обслуговування

Операції, пов'язані зі списанням коштів з ЛОРО-рахунка, проводяться в день валютування, а зарахування – в день надходження коштів. На НОСТРО-рахунок і рахунки одержувача кошти зараховуються після отримання виписки з коррахунка за системами TELEX і SWIFT. Для цього також достатньо підтвердження про надходження платежу по TELEX і SWIFT.

Кореспондентські рахунки

Інструкція з переводу коштів в іностраній валюті

Для переводів в EUR

Для переводів в USD

Для переводів в RUB

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти