Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Тетяна Поповиченко

Крім живопису Поповиченко плідно працює в жанрі ілюстрації. Серед найбільш цікавих проектів –  «Одеські оповідання» (І. Бабель), «Бандитська Одеса», (В. Файтельберг - «Анекдоти від одеситів», «Нові одеські розповіді» (Е. Костян), «Два будинки над лиманом» (О. Боришполець), «Історії «з минулих часів» (Р. Александров) і інші.

Тетяна Поповиченко – постійний учасник міських, обласних, республіканських та міжнародних виставок, міжнародних пленерів в Україні та за кордоном (Європа, Туреччина), а також міжнародних проектів: «150 років Алісі в Країні чудес», ZOOMBOOC 52 тощо.

Роботи Тетяни зберігаються у приватних зібраннях в Україні та за кордоном: США, Канаді, Англії, Бельгії, Німеччині, Сербії, Угорщині, Польщі, Чорногорії, Туреччині, Мексиці, Казахстані, Австралії, Ізраїлі.

Моя філософія

«За воротами тягнувся парадний під'їзд, стіни якого прикрашали виконані вугіллям або крейдою дитячі малюнки, пожовклі оголошення про засідання будинкового комітету, списки злісних неплатників квартплати і категоричні вимоги типу ТРУСИТИ В ПАРАДНІЙ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! І лише за під'їздами починалися двори: прості, наскрізні, подвійні, великі. Найбільше було простих дворів, просторих, часто порослих травою, – на МОЛДАВАНЦІ. Вузьких колодязів, засклених клаптиком одеського неба, – у центрі міста».

Ростислав Александров

Я люблю ці дворові спільноти, де до нудоти всі все про всіх знають. Як бракувало мені цього в інших містах і «заморських країнах»! І кожні 10, 30, 100 років чутно вигуки: ОДЕСА - вже не та! Ні, це – ВОНА, моя ОДЕСА, що дає мені натхнення і сили, навіть якщо я малюю інші міста. ВОНА щоразу постає із попелу, я НЕЮ народжена, і якщо ВОНА – це міф, то я також – міф! І плювати на те, що «провінція»! Спробуйте побачити ЇЇ моїми очима; і ви не забудете ОДЕСУ ніколи ...

Тетяна Поповиченко

Древо одеського життя, полотно, оліяТетяна Поповиченко - фото - mtb.ua
Киць-киць, папір, змішана технікаТетяна Поповиченко - фото 2 - mtb.ua
Осінній діалог, папір, змішана технікаТетяна Поповиченко - фото 3 - mtb.ua
Перший сніг, папір, змішана технікаТетяна Поповиченко - фото 4 - mtb.ua
Сушимо білизну, папір, змішана технікаТетяна Поповиченко - фото 5 - mtb.ua
Хуст. Чеський квартал, папір, змішана технікаТетяна Поповиченко - фото 6 - mtb.ua
Хуст. папір, змішана технікаТетяна Поповиченко - фото 7 - mtb.ua
Привид опери, папір, змішана технікаТетяна Поповиченко - фото 8 - mtb.ua
Передача прав, папір, змішана технікаТетяна Поповиченко - фото 9 - mtb.ua
Кульки полетіли, папір, змішана технікаТетяна Поповиченко - фото 10 - mtb.ua
Здійснення бажань, папір, змішана технікаТетяна Поповиченко - фото 11 - mtb.ua
Казка, папір, змішана технікаТетяна Поповиченко - фото 12 - mtb.ua

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти