Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Ольга Котова

«Найсвітліша» або «Цариця морів» - так називали в різні роки Венецію. Подорож - чудове проведення часу, що дозволяє познайомитися з чимось новим і цікавим. Запрошуємо здійснити захоплюючу прогулянку до чарівного італійського міста в лагуні, побудованого на палях. На виставці представлені роботи з 2004-го по  2018 роки.

Трохи передісторії. Будучи при надії, моя мама, Людмила Котова, побувала в Італії. У Римі, вона, як і чимало інших туристів і паломників, потерла ногу статуї Св.Петра, попросивши, щоб народилася дівчинка. І ось на світ з'явилася я, Ольга Котова. Тож не дивно, що мене завжди манить до Італії. У 1999 році таки вдалося побувати в омріяній країні та у Франції, у рамках стажування «Відкрити сучасне французьке мистецтво». Це був незабутній час, особливо проведений у Венеції, з новими враженнями, емоціями і візуальними образами. Окрім шедеврів в Академії, соборах, музеях, саме місто є твором мистецтва. Пригадується неголосний спів гондольєрів, які безшумно ковзають по воді. Коли місто накривають тумани, воно  зникає, як привид, і з'являється знову з сизої імли. А під час ясної погоди  вечірнє сонце відбивається у воді розсипом коштовних відблисків. Тихі вузькі вулички переходять одна в іншу і зливаються біля Базиліки св. Марка, де на площі копошиться безліч голубів. Уздовж набережних призначаються побачення, відбуваються несподівані зустрічі, а люди, які неспішно прогулюються, спостерігають, як на хвилях тихо пливуть чорні лебеді-гондоли.

Моя філософія

Одеса – моє рідне і найулюбленіше місто в світі. Як корінна одеситка, пишаюся цим, і завжди близько до серця сприймаю будь-які місцеві події. Закохана у центр міста з Дюком, Пушкіним, Оперним театром (брат прабабусі був директором Оперного, та навіть тема диплому в Одеському державному художньому училищі звучала так: «У театрі»). По-своєму люблю Молдаванку з її особливим колоритом, гумором, котами і  собаками. А як можна не захоплюватися морем, його кольором, різним у будь-яку погоду і час доби (зовсім не чорним), його запахом... На кожному кроці народжуються історії, одеські історії.

Ольга Котова

Міст зітхань. 2016. 100х50Ольга Котова - фото - mtb.ua
Подорож до Венеції. 2016. 100х50Ольга Котова - фото 2 - mtb.ua
Великий канал у Венеції. 2016. 60х80.Ольга Котова - фото 3 - mtb.ua
У порту. 2016. 70х80Ольга Котова - фото 4 - mtb.ua
Ранок у Венеції. 2016. 34х92Ольга Котова - фото 5 - mtb.ua
Прогулянка по Венеції. 2016. 34х92Ольга Котова - фото 6 - mtb.ua
Літній яхт-клуб. 2017. 60х80Ольга Котова - фото 7 - mtb.ua
Яхти. 2018. 60х80Ольга Котова - фото 8 - mtb.ua
Венеціанські гондоли. 2016. 55х100Ольга Котова - фото 9 - mtb.ua
Нічь після карнавалу у Венеції. 2016. 60х100Ольга Котова - фото 10 - mtb.ua
Карнавал біля Базиліки Сан Марко. 2016. 70х100Ольга Котова - фото 11 - mtb.ua
Венеціанський канал. 2016. 80х60Ольга Котова - фото 12 - mtb.ua

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти