Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Володимир Дудник

Пейзажний живопис складає основний фонд робіт Володимира Дудника. Дунай, Вилковські єрики, бессарабські озера Ялпуг і Кугурлуй, велич природного ландшафту Старого Орхея, степові простори Буджака оживають на полотнах художника, а провінційні мотиви з життя міст і сіл Бессарабії (Ізмаїла, Болграда, Вилкового) викликають почуття спокою, умиротворення, непорушності патріархального укладу. Реалістичні пейзажі органічно доповнюють мотиви шляху, споглядання, пошуку вічних цінностей.

Володимир Дудник — автор циклу філософських робіт з обіграванням символіки геометричних фігур (коло, квадрат, куб, піраміда) з реалістичними образами. На його думку, коло (куля) як геометрична фігура — ідеальна і досконала, має природну форму (земля, сонце, місяць, крапля, кола на воді).

Володимир Дудник - автор циклу філософських робіт з обіграванням символіки геометричних фігур (коло, квадрат, куб, піраміда) з реалістичними образами. На його думку, коло (куля) як геометрична фігура - ідеальна і досконала, має природну форму (земля, сонце, місяць, крапля, кола на воді). Куб, квадрат, піраміда - є результатом розумної творчості людей. Художник вважає, що людина народжується як куля (досконала форма), єдина з природою і Богом, але з часом соціум починає обтісувати її - робити з цієї сфери куб-цеглу, з якої легше будувати піраміду (державу, суспільство). Усередині людини, незважаючи на це, залишається маленька кулька (Душа), яка нудиться, знаючи щось більше, ніж відомо розуму. Філософські полотна Володимира Дудника - один зі шляхів пізнання духовних таємниць світобудови.

Тетяна Шевчук, д.ф.н.,
професор, мистецтвознавець,
член Національної спілки художників України

Баланс. 2016. 80х60Володимир Дудник - фото - mtb.ua
Погляд в задзеркаллі. 2009. 60х80Володимир Дудник - фото 2 - mtb.ua
Діалог. 2016. 60х70.Володимир Дудник - фото 3 - mtb.ua
Суєта суєт. 2013. 60х70.Володимир Дудник - фото 4 - mtb.ua
Таїнство причастя. 70х70Володимир Дудник - фото 5 - mtb.ua
Знемога духу. 60х60Володимир Дудник - фото 6 - mtb.ua
Мелодія мрії. 2009. 80х70Володимир Дудник - фото 7 - mtb.ua
Очищення. 2014. 80х60Володимир Дудник - фото 8 - mtb.ua
Лезо або Остання крапля терпіння. 65х75Володимир Дудник - фото 9 - mtb.ua
За образом і подобою або Золотий перетин. 2013. 60х80Володимир Дудник - фото 10 - mtb.ua
Віра. 2010. 60х120Володимир Дудник - фото 11 - mtb.ua
Шагренева шкіра або Вектор долі. 60х120Володимир Дудник - фото 12 - mtb.ua

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти