Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Основний кредит для МСП з середнім рівнем капіталізації

Основний кредит для МСП з середнім рівнем капіталізації - фото - mtb.ua

Спільний Проект України та Європейського інвестиційного банку

«Основний кредит для малих та середніх підприємств та компаній з середнім рівнем капіталізації»

 

            19 лютого 2021 року між ПАТ «МТБ БАНК», Міністерством фінансів України та Державним експортно-імпортним банком України було укладено трьохсторонню угоду про субфінансування в рамках Проекту України та Європейського інвестиційного банку «Основний кредит для малих та середніх підприємств та компаній із середнім рівнем капіталізації», метою  якого  є  розширення  можливостей  фінансування  реального  сектору  економіки  та підтримка приватного сектору.

            Малі та середні підприємства України володіють гнучкістю та високою адаптивністю до змін, проте їм досить складно залучити фінансування, навіть якщо вони мають гарні пропозиції для інвесторів. Вчасне кредитування таких підприємств сприяє їх розвитку та дозволяє не тільки збільшити займану ними частку внутрішнього ринку, а й успішно працювати на зовнішніх торгових майданчиках.  

            За Проектом кредитні кошти обсягом 400 мільйонів євро спрямовуються на фінансування середньо- та довгострокових інвестиційних потреб та середньострокового і довгострокового обігового капіталу (підприємств приватного сектора економіки України.          

            Кредитування за рахунок коштів ЄІБ відповідно до цього Проекту та Гарантії ЄС можливе за умови відповідності вимогам ЄІБ* відповідно до умов Фінансової угоди.

            Взяти участь в Проекті мають змогу такі приватні підприємства:

Тип позичальника

Сума субпроекту

Сума субкредиту

МСП, КСК

Не більше ніж екв. 25,0 млн. євро

До 100% вартості субпроекту, але не більше ніж екв. 12,5 млн. євро

КСК

Від екв. 25,0 до екв. 50,0 млн. євро

До 50% вартості субпроекту, але не більше ніж екв. 25,0 млн. євро

ПП

Не більше ніж екв. 50,0 млн. євро

До 50% вартості субпроекту, але не більше ніж екв. 25,0 млн. євро

Субпроекти можуть бути розташовані у будь-якому місці на території України, що є підконтрольною Уряду України.

 

Прийнятні цілі Субкредитів:

Субкредити надаватимуться на фінансування інвестицій, що пов’язані з розвитком МСП, КСК та ПК та спрямовуватимуться на  розвиток місцевого приватного сектору, соціальної та економічної інфраструктури, включаючи транспортну, енергетичну, екологічну інфраструктуру, інформаційні  та комунікаційні технології, пом’якшення наслідків та адаптація до зміни клімату, в тому числі на такі цілі:

Обмеження щодо фінансування в рамках Проекту:

За цілями фінансування:

За видами діяльності:

            МТБ БАНК вже кілька років поспіль активно розвиває фінансування підприємств малого та середнього бізнесу завдяки розробленим партнерським програмам. І ось тепер клієнти банку отримають можливість фінансування на середній та довгий термін за зниженими відсотковими ставками.

            Завдяки участі Європейського інвестиційного банку клієнти банку отримуватимуть фінансову вигоду. МТБ БАНК надаватиме Кінцевим бенефіціарам фінансову вигоду, що відображатиметься на вигідній процентній ставці. Така фінансова вигода становитиме мінімум 25 базисних пунктів (що складає 0,25% річних) у порівнянні з річною процентною ставкою, яку МТБ БАНК застосовував би до таких кредитів без участі Європейського інвестиційного банку.  

Детальнішу інформацію можна отримати, звернувшись до:

Нагорська Ольга, тел.: 044 521 03 82, e-mail: ONagorskaya@mtb.ua

Іожица Дмитро, тел.: +38 098 838 18 17, e-mail: DIozhitsya@mtb.ua   

Довідка:

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) – міжнародна фінансова організація (МФО), акціонерами якої є держави – члени Європейського Союзу (ЄС). Банк був заснований у 1958 році, відповідно до статті 308 Договору про функціонування ЄС. ЄІБ спільно з місцевими фінансовими установами бере участь у фінансуванні програм та інвестиційних проектів, що сприяють розвитку країни, де вони реалізуються, та досягненню цілей політики ЄС.

ПАТ «МТБ БАНК» працює на фінансовому ринку України з 1993 року, має понад 50 відділень у 12 регіонах України.

 * EIB’s Guide to Procurement - Посилання

EIB’s Environmental and Social Standards - Посилання

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти