Ваше місто:
Інтернет-Банкінг Документообіг МТB Office
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Дорогоцінні монети

Банківські монети розрізняються за металом, з якого їх виготовляють. Звичайно – це золото, срібло, платина. За призначенням вони бувають інвестиційними або ювілейними.

Монети Світу

Дорогоцінні монети - фото - mtb.ua

Один з найкращих і цінних подарунків близькій людині, друзям та партнерам, або нова «перлина» вашої нумізматичної колекції.

Переваги

Переглянути каталог

Ювілейні монети

Дорогоцінні монети - фото 2 - mtb.ua

Ювілейні монети – це більше, аніж просто цінний і оригінальний нумізматичний предмет. Збираючи свою колекцію, ви тим самим робите перспективну інвестицію.

Переваги

Ці банківські монети  називаються ювілейними, тому що національний банк випускає їх обмеженим накладом до пам'ятної події або дати. При цьому можуть використовуватися дорогоцінні метали. За рахунок цього золоті і срібні вироби користуються попитом як серед нумізматів, так і любителів вигідних інвестицій. Такі вироби – це:

Переглянути каталог

Як купити?

Щоб купити золоті або срібні монети за вигідним курсом, відвідайте найближче відділення «MTB БАНК» або зробіть замовлення на нашому сайті.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти