Your city:
Internet-Banking Document flow MTB Office
Duty branches of PJSC "MTB BANK" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Як найкраще забезпечити захист коштів та убезпечити їх від можливих ризиків та знецінення?

Individuals
09.02.2022
Як найкраще забезпечити захист коштів та убезпечити їх від можливих ризиків та знецінення? - photo - mtb.ua

Безпека – головний критерій при виборі місця розміщення коштів.

Автор книжок «Мані, або Абетка грошей» та «Перший мільйон за 7 років» Бодо Шефер, відомий експерт з управління особистими фінансами з Німеччини, каже, що найкраще розподіляти кошти на декілька частин:

-             невелику частину варто тримати вдома у сейфі на випадок непередбачуваних обставин (у розмірі витрат на 1 місяць);

-             решту коштів варто тримати у банку або інвестувати. Чому? У банку кошти можуть працювати та приносити додатковий дохід, так кошти більше захищені від інфляції, ніж коли ви тримаєте їх вдома. До речі, інфляція властива валютам усіх країн, навіть долар США та євро з часом втрачають частину своєї купівельної спроможності.

У МТБ БАНК кошти захищені Фондом гарантування вкладів. Цей захист поширюється як на депозити, так і на поточні рахунки. У разі визнання банку неплатоспроможним, Фонд гарантує право отримати відшкодування у межах граничної суми відшкодування (200 000 грн).

Більше про систему гарантування вкладів тут https://www.fg.gov.ua/

Більше про кешлес розрахунки тут https://cutt.ly/ZTTzJ5J

Свідоцтво учасника Фонду № 74 від 29.03.2018.

#Cashless, #Iamcashless

Other news

This site uses files cookies for more convenient user experience. The site may request your geolocation in order to comply with the policy of copyright holders to distribute content in certain territories. By continuing any further use of the Site and/or the services of the Site, you agree to this.

Accept