Your city:
Online banking for business
Duty branches of PJSC "MTB BANK" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Зустрічай день Святого Валентина та Міжнародний Жіночій день у всеозброєнні з МТБ БАНКом та Visa!

Individuals
02.02.2021
Зустрічай  день Святого Валентина  та Міжнародний Жіночій день у всеозброєнні з МТБ БАНКом та Visa! - photo - mtb.ua

МТБ БАНК разом з Visa підготував для своїх клієнтів – власників преміальних карток Visa Platinum та Visa Infinitе - приємні знижки та сюрпризи до дня Святого Валентина та Міжнародного Жіночого дня.

Маєте намір пошопитися? Є нагода отримати знижки:

Деталі на visa.com.ua

Зустрічай  день Святого Валентина  та Міжнародний Жіночій день у всеозброєнні з МТБ БАНКом та Visa! - photo 2 - mtb.ua

Bomond

знижка до -25% на святковий шопінг.

Період акції: 05.02.2021 - 31.03.2021

Зустрічай  день Святого Валентина  та Міжнародний Жіночій день у всеозброєнні з МТБ БАНКом та Visa! - photo 3 - mtb.ua

ЦУМ

додаткова знижка 10% на святкові покупки!

Період акції: 05.02.2021 - 31.03.2021

Зустрічай  день Святого Валентина  та Міжнародний Жіночій день у всеозброєнні з МТБ БАНКом та Visa! - photo 4 - mtb.ua

Gulliver

розіграш 5 сертифікатів на загальну суму 250 000грн на шопінг!

Період акції: 08.02.2021 - 08.03.2021

Зустрічай  день Святого Валентина  та Міжнародний Жіночій день у всеозброєнні з МТБ БАНКом та Visa! - photo 5 - mtb.ua

HELEN MARLEN

знижка -5% та можливість виграти сумку Gucci з промокодом “visapremium”!

Період акції: 05.02.2021 - 08.03.2021

Зустрічай  день Святого Валентина  та Міжнародний Жіночій день у всеозброєнні з МТБ БАНКом та Visa! - photo 6 - mtb.ua

Women’secret

знижка -15% на святковий шопінг!

Період акції: 05.02.2021 - 08.03.2021

Зустрічай  день Святого Валентина  та Міжнародний Жіночій день у всеозброєнні з МТБ БАНКом та Visa! - photo 7 - mtb.ua

Springfield

знижка -15% на святковий шопінг!

Період акції: 05.02.2021 - 08.03.2021

А як щодо відпочинку та розваг? На вас чекають знижки та компліменти!

Зустрічай  день Святого Валентина  та Міжнародний Жіночій день у всеозброєнні з МТБ БАНКом та Visa! - photo 8 - mtb.ua

La Famiglia

смачний комплімент від Visa в мережі ресторанів!

Період акції: до 31.03.21

Зустрічай  день Святого Валентина  та Міжнародний Жіночій день у всеозброєнні з МТБ БАНКом та Visa! - photo 9 - mtb.ua

Edem Resort Medical & SPA

бронюйте з Visa та отримайте -10% на проживання та -5% на СПА-процедури!

Період акції: 08.02.2021 - 08.03.2021

Зустрічай  день Святого Валентина  та Міжнародний Жіночій день у всеозброєнні з МТБ БАНКом та Visa! - photo 10 - mtb.ua

SWEET.TV

річний доступ до тарифу Visa Premium!

Період акції: 05.02.2021 - 31.03.2021

Other news

This site uses files cookies for more convenient user experience. The site may request your geolocation in order to comply with the policy of copyright holders to distribute content in certain territories. By continuing any further use of the Site and/or the services of the Site, you agree to this.

Accept