Your city:
Transfer from card to card
Internet-Banking Document flow MTB Office
Робота відділень Банку в період військового стану >>>

До уваги клієнтів!

Individuals
22.04.2022
До уваги клієнтів! - photo - mtb.ua

 

У період дії воєнного стану в Україні вихідний день не переноситься на наступний після святкового, якщо той припадає на суботу чи неділю.

Відповідні норми містить Закон України “Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану”.

Отже, святковий день Пасха (Великдень), що припадає на неділю 24 квітня 2022 року, не переноситься, відповідно понеділок 25 квітня 2022 року є робочим днем, зокрема для банківської системи.

Міжбанківські перекази через СЕП здійснюватимуться із 23 до 25 квітня 2022 року включно датою банківського дня 25 квітня 2022 року.

Нагадаємо, що незважаючи на війну, СЕП працює у звичайному режимі та без перебоїв, як і у мирний час. Усі банки України підключені до системи та мають можливість здійснювати платежі клієнтів майже цілодобово та без вихідних.

Також ви можете користуватися дистанційними інструментами для фізичних та юросіб МТВ360 та МТВ-В відповідно.

Нагадуємо, що cashless-розрахунки є безпечними та вигідними, користуйтеся картками МТБ БАНК – вони працюють без перешкод, термін дії продовжено до червня 2022 року.

Other news

This site uses files cookies for more convenient user experience. The site may request your geolocation in order to comply with the policy of copyright holders to distribute content in certain territories. By continuing any further use of the Site and/or the services of the Site, you agree to this.

Accept