Your city:
Transfer from card to card
Internet-Banking Document flow MTB Office
Робота відділень Банку в період військового стану >>>

До уваги власників платіжних карток МТБ БАНКу!

Individuals
02.06.2020
До уваги власників платіжних карток МТБ БАНКу! - photo - mtb.ua

28 квітня 2020 року набули чинності нові вимоги щодо здійснення платежів. Регулятор підкреслює, що це жодним чином не вплине на більшість звичайних операцій з переказу грошей. Наприклад, здійснювати операцію з переказу коштів з картки на картку МТБ БАНКу все ще можна незалежно від суми.

Власники банківських рахунків уже ідентифіковані та перевірені МТБ БАНКом. Тому оплату просто та зручно можна здійснити віддалено, за допомогою дистанційних сервісів МТБ БАНКу (мобільний додаток MTBplus, Інтернет-банкінг).

Якщо необхідно здійснити переказ виключно готівкою - тоді цей платіж можна зробити наступним чином:

  • у відділенні МТБ БАНКу, з паспортом, якщо ви здійснюєте платіж на суму, що перевищує 5 тисяч гривень;
  • через пристрої з функцією прийому готівки - cash-in банкомати МТБ БАНКу, які автоматично забезпечують верифікацію платника за допомогою картки банку.

Крім того, якщо клієнт бажає зробити платіж готівкою у відділенні нашого банку на суму від 5 тисяч до 400 тисяч гривень, маючи при собі паспорт, він не повинен підтверджувати походження коштів.

Безготівкові платежі з картки на картку або з рахунку на рахунок, як і раніше, можна здійснювати без будь-яких обмежень – розділяти платежі на частини не потрібно.

Other news

This site uses files cookies for more convenient user experience. The site may request your geolocation in order to comply with the policy of copyright holders to distribute content in certain territories. By continuing any further use of the Site and/or the services of the Site, you agree to this.

Accept