Your city:
Internet-Banking Document flow MTB Office
Duty branches of PJSC "MTB BANK" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Global Money Week: МТБ Банк візьме активну участь у Всесвітньому тижні грошей

Individuals
20.03.2023
Global Money Week: МТБ Банк візьме активну участь у Всесвітньому тижні грошей - photo - mtb.ua

Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) — щорічна міжнародна освітня кампанія, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень, що дасть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості. Національний банк України - член OECD/INFE та офіційний координатор кампанії в Україні.

 До Всесвітнього тижня грошей МТБ Банк підготував майже два десятки заходів для школярів і студентів, щоб розповісти їм про важливість думати про своє майбутнє під час прийняття фінансових рішень. Топ-менеджери банку проведуть лекції, телемарафон та дні відкритих дверей у відділеннях банку по всій країні. Акцент зроблено на формуванні довгострокового мислення та відповідної фінансової поведінки, особливо в умовах цифровізації фінансів.

Слідкуйте за нашими новинами та анонсами. Заходи пройдуть в Києві, Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Полтаві, Черкасах, Кропивницькому, Дніпрі, Миколаїві, Одесі та Чорноморську.

#ГраНавчанняДобробут,  #GMWUkraine2023,  #PlanYourMoney,  #PlantYourFuture,  #GMW2023

Other news

This site uses files cookies for more convenient user experience. The site may request your geolocation in order to comply with the policy of copyright holders to distribute content in certain territories. By continuing any further use of the Site and/or the services of the Site, you agree to this.

Accept