Your city:
Transfer from card to card
Internet-Banking Document flow MTB Office
Duty branches of PJSC "MTB BANK" - Power Banking >>>

МТБ Банк отримав Відзнаку Стійкості (Resilience Award) від Mastercard

Individuals
27.12.2022
МТБ Банк отримав Відзнаку Стійкості (Resilience Award) від Mastercard - photo - mtb.ua

Міжнародна платіжна система Mastercard кожного року відзначає своїх надійних партнерів. Цьогоріч МТБ Банк отримав Відзнаку Стійкості (Resilience Award).
У вітальному листі йдеться наступне: «2022 рік став справжнім викликом для України, фінансового сектору та кожного з нас. Однак, незважаючи на усі складнощі, кожного дня пліч-о-пліч ми стійко тримаємо спільний фронт. Ми безмежно дякуємо вам за вашу незламність. За рішучість працювати попри все. За відповідальність та готовність підтримувати інших. Про це – цьогорічна Відзнака Стійкості (Resilience Award), яку ми маємо честь вам вручити. Мати таких надійних партнерів і разом працювати на благо України – БЕЗЦІННО».

Цього року замість традиційних новорічних подарунків вирішено було зробити благодійний внесок в українську стійкість – від імені Mastercard та партнерів. 1 000 000 грн піде на підтримку Superhumans – сучасного центру протезування та реконструктивної хірургії для українців, які постраждали внаслідок війни.

Ми всі віримо у краще та щасливе майбутнє України.
Давайте й надалі невпинно наближати його разом!

Other news
Завантажити

This site uses files cookies for more convenient user experience. The site may request your geolocation in order to comply with the policy of copyright holders to distribute content in certain territories. By continuing any further use of the Site and/or the services of the Site, you agree to this.

Accept