Your city:
Transfer from card to card
Internet-Banking Document flow MTB Office
Робота відділень Банку в період військового стану >>>

МТБ БАНК прийняв участь в Banking&Compliance 2021 A2B Forum в статусі еспонента форуму.  

Individuals
09.08.2021
МТБ БАНК прийняв участь в Banking&Compliance 2021 A2B Forum в статусі еспонента форуму.   - photo - mtb.ua
МТБ БАНК прийняв участь в Banking&Compliance 2021 A2B Forum в статусі еспонента форуму.   - photo 2 - mtb.ua МТБ БАНК прийняв участь в Banking&Compliance 2021 A2B Forum в статусі еспонента форуму.   - photo 3 - mtb.ua

Ілля Климович, заступник голови правління ПАТ «МТБ БАНК»:

-           Разом з Олегом Соколовим, керуючим центральним відділенням банку у Києві, прийняли участь у форумі Banking&Compliance 2021 A2B Forum. Новим досвідом для нас стало знайомство з професійними думками про банківську справу від досвідчених юристів країни. Це був новий погляд на звичайні та добре знайомі процедури банкінгу. МТБ БАНК виступив спонсором форуму. Ми вдячні  організаторам за запрошення та сподіваємося на тісну дружбу надалі.

Обмін практичними кейсами та експертним досвідом  в епоху FinTech і поширення практики сompliance надав відповіді на низку питань і механізми їх вирішення. Банки стають відкритими і це повинно допомогти людям розвивати свій бізнес, головне – поява ідей, що можуть поєднати прогрес у фінансовій сфері з потребами клієнтів. І форум Banking&Compliance 2021 A2B Forum  в цьому сенсі став ефективним майданчиком.

Other news

This site uses files cookies for more convenient user experience. The site may request your geolocation in order to comply with the policy of copyright holders to distribute content in certain territories. By continuing any further use of the Site and/or the services of the Site, you agree to this.

Accept