Your city:
Transfer from card to card
Internet-Banking Document flow MTB Office
Duty branches of PJSC "MTB BANK" - Power Banking >>>

MTБ Банк розпочав співпрацю з ДП «СЕТАМ»

Individuals
Business
12.12.2022
MTБ Банк розпочав співпрацю з ДП «СЕТАМ» - photo - mtb.ua

Першими лотами в системі стали 9 земельних ділянок різного цільового призначення у Одеській області та житловий будинок у Київській області. Загальна стартова сума лотів складає  60 821 500 грн. Аукціони стартують 21 грудня 2022 року. Перелік всіх лотів за посиланням: https://bit.ly/3HtCXdw

Також банк зможе виставляти на електронні торги всі види заставного та арештованого майна, а також права вимоги боргу. Продаж здійснюватиметься на класичних аукціонах без зниження ціни (англійський) та аукціонах з покроковим зниженням ціни (голландський). Покупцями майна на онлайн-аукціонах можуть стати усі бажаючі, що зареєструються в системі продажів OpenMarket.

 «Наша співпраця з ДП «СЕТАМ» дає впевненість в тому,  що об’єкти забезпечення будуть реалізовані за об’єктивною, ринковою ціною. Саме сьогодні, у період воєнного стану,  дуже важливо співпрацювати з командами, які формують справедливий ринок, - підкреслив Голова правління МТБ Банку Юрій Кралов. - Чесність і прозорість процедур з продажу заставного майна, яку забезпечує команда «СЕТАМ», обертається вигодою для всіх учасників аукціонів. І це створює поштовх подальшого розвитку як бізнесу, так і фінансової системи в цілому».

«Дякую МТБ Банку за довіру до системи аукціонів OpenMarket-СЕТАМ, впевнений, що це буде продуктивне партнерство», – зазначив заступник генерального директора з розвитку підприємства ДП «СЕТАМ» Давид Салахутдінов.

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажу з початку роботи 19,4 млрд грн.

Other news

This site uses files cookies for more convenient user experience. The site may request your geolocation in order to comply with the policy of copyright holders to distribute content in certain territories. By continuing any further use of the Site and/or the services of the Site, you agree to this.

Accept