Your city:
Internet-Banking Document flow MTB Office
Duty branches of PJSC "MTB BANK" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Обережно, шахраї!

Individuals
28.04.2021
Обережно, шахраї! - photo - mtb.ua

Останнім часом отримуємо інформацію про те, що від імені МТБ БАНКу надсилаються шахрайські повідомлення, в яких пропонується перейти за посиланням, нібито, на сайт банку.

Посилання скеровує на фішинговий сайт, перехід на який відкриває шахраям доступ до ваших рахунків і, зрештою, можлива втрата коштів. 

Наголошуємо: комунікація  банку та його працівників із клієнтами відбувається виключно за допомогою офіційних каналів.

Такими є:

  • call-center банку - 0 800 500-255;
  • офіційний сайт банку – mtb.ua;
  • офіційна сторінка у Facebook (відзначена блакитною галочкою);
  • СМС-розсилка на фінансовий номер телефону;
  • ваш персональний менеджер, якого знаєте особисто.

Укотре звертаємо увагу на те, що у випадку отримання вами повідомлення сумнівного змісту або дзвінка нібито від імені МТБ БАНКу,  у жодному разі не переходьте за посиланнями!

Працівник банку ніколи, за жодних обставин, не вимагатиме від вас надати персональні дані, а також – паролі, ключі,CVV код тощо. Найкраще, що можна зробити у цій ситуації – зателефонувати до банку за номером, який вказаний на зворотній стороні картки, чи своєму персональному менеджеру.

Будьте уважні, аби не стати жертвою шахраїв!

Other news

This site uses files cookies for more convenient user experience. The site may request your geolocation in order to comply with the policy of copyright holders to distribute content in certain territories. By continuing any further use of the Site and/or the services of the Site, you agree to this.

Accept