Your city:
Transfer from card to card
Internet-Banking Document flow MTB Office
Duty branches of PJSC "MTB BANK" - Power Banking >>>

ПІДВИЩЕНА ДОХІДНІСТЬ ДЕПОЗИТІВ

Individuals
Business
05.09.2018
ПІДВИЩЕНА ДОХІДНІСТЬ ДЕПОЗИТІВ - photo - mtb.ua

Протягом останнього тижня банки не знижували ставки по депозитах, а підвищували. Середні депозитні ставки по ринку зросли для всіх валют. Як повідомляє liga.net, підняли прибутковість своїх вкладів три банки, серед яких МТБ БАНК.
️Наталія Могилевська, начальник Відділу розвитку роздрібного бізнесу ПАТ «МТБ БАНК»:
- Депозит - добрий, надійний засіб для захисту свого капіталу від інфляції. При цьому процентний дохід, який ви отримаєте, не тільки компенсує підвищення ціни на сумарний кошик товарів в умовах зростання цін, але і дасть надбавку. Цього року інфляція прогнозується на рівні 8,9%. Відсотки ж за депозитами в МТБ БАНКу, які ми недавно підвищили, перекривають цей рівень. Зокрема, такі наші депозити в гривні як Пенсійний, Накопичувальний та Терміновий. Наприклад, при щомісячному знятті відсотків, за вкладом Пенсійний ставка підвищилася до 13.4% (від трьох місяців) і до 14.2 (від 12 місяців). Внесок Накопичувальний - від 12.9 до 13.6%, Терміновий на 3 і 6 міс - 13.3% і 14,1% річних відповідно. Якщо вкладник воліє зняти відсотків у кінці терміну депозитного договору - ставки ще вище. Також варто звернути увагу на довготривалий прогноз інфляції - вона впаде на 2% пункту до кінця 2019 року. Що це означає? Тільки те, що ставки по депозитах можуть знизитися, а ваші гроші будуть приносити дохід за сьогоднішніми, більш високим ставкам.Так що не втрачайте часу, приходьте в будь-яке відділення нашого банку і оформляйте депозити - це вигідно і при цьому надійно: незалежне рейтингове агентство "Кредит-Рейтинг "підтвердило рейтинг надійності депозитів на найвищому рівні з оцінкою" 5 "!

Other news
Завантажити

This site uses files cookies for more convenient user experience. The site may request your geolocation in order to comply with the policy of copyright holders to distribute content in certain territories. By continuing any further use of the Site and/or the services of the Site, you agree to this.

Accept