Your city:
Internet-Banking Document flow MTB Office
Duty branches of PJSC "MTB BANK" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Стартував проект для підтримки бізнесу на порталі «Дія»: 125 000 гривень від EU4Business

Individuals
Business
VIP Banking
19.05.2022
Стартував проект для підтримки бізнесу на порталі «Дія»: 125 000 гривень від EU4Business - photo - mtb.ua

Клієнти МТБ БАНК, які вимушені були перемістити свій бізнес у безпечніші регіони або зазнали втрат внаслідок бойових дій, можуть скористатися перевагами проекту, який стартував на порталі «Дія». 

На порталі "Дія" за посиланням https://diia.gov.ua/services/otrimannya-minigrantu-vid-eu4business стартував проект для ФОП та/або юридичних осіб щодо отримання мікрогранту від EU4Business в сумі 125 тис грн для термінової підтримки малого бізнесу під час воєнного стану.

Мета грантової програми: допомогти підприємствам, які переїхали з постраждалих від війни територій, задля відновлення та/або підтримки виробництва, надання послуг зі збереження економічного потенціалу України та постачання критично важливих товарів і послуг, необхідних українцям та Збройним Силам України.

Для отримання мікрогранту в розмірі 125 000 гривень від EU4Business необхідно подати заявку на порталі "Дія" до 30.05.2022 (включно)

Загальний фонд допомоги розрахований на 300 суб'єктів господарювання.

Як отримати послугу:

  1. Зареєструватися або авторизуватися на порталі в кабінеті громадянина на https://diia.gov.ua/services/otrimannya-minigrantu-vid-eu4business за допомогою електронного підпису.
  2. Заповнити онлайн-форму заявки.
  3. Підписати електронним підписом та відправити.
  4. Вказати номер IBAN поточного рахунку в МТБ БАНКу

Результат:

Подання заявки на отримання мінігранту.

Наступні кроки:

Рішення щодо надання допомоги приймає експертна комісія. Повідомлення про прийняте рішення щодо отримання або відмову в отриманні допомоги ви отримаєте на електронну пошту, вказану в заявці.

Термін розгляду:

до 30 червня 2022 року.

Хто може подати заявку на отримання гранту?

Діючі ФОП або юридичні особи, які:

- зареєстровані не пізніше 31 грудня 2021 року

- місце реєстрації: Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Київська області

- мають основний КВЕД з переліку https://diia.gov.ua/perelik-kved-dlya-otrimannya-minigrantu-vid-eu4business

- постраждали внаслідок бойових дій та/або перемістилися з територій, на яких велися або ведуться бойові дії

- кінцевими бенефіціарними власниками яких є виключно громадяни України (для юридичних осіб)

Які критерії вибору підприємств, що отримають грант?

Пріоритет при оцінці грантових заявок надаватиметься компаніям, які займаються виробництвом життєво необхідних товарів і послуг для громадян України та Збройних сил України. До складу комісії з оцінки входитимуть незалежні бізнес-експерти, які відберуть найбільш релевантні заявки та проведуть інтерв’ю з попередньо відібраними підприємствами.

Ініціатори проєкту:

Програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» cпільно з Мінцифрою, Державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», Мінекономіки та національним проєктом з розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес.

Other news

This site uses files cookies for more convenient user experience. The site may request your geolocation in order to comply with the policy of copyright holders to distribute content in certain territories. By continuing any further use of the Site and/or the services of the Site, you agree to this.

Accept