Your city:
Internet-Banking Document flow MTB Office
Duty branches of PJSC "MTB BANK" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Візьми в МТБ БАНКу кредит під аграрну розписку - отримай подяку від World Bank Group

Business
04.04.2019
Візьми в МТБ БАНКу кредит під аграрну розписку - отримай подяку від World Bank Group - photo - mtb.ua

МТБ БАНК активно працює в рамках проекту «Аграрні розписки в Україні» під егідою World Bank Group (Всесвітній банк) і IFC (Міжнародна фінансова корпорація). Цього тижня один з аграріїв Миколаївщини, який оформив кредит під аграрну розписку в Миколаївському відділені нашого банку, отримав подяку від проекту!

Трохи статистики: як повідомляє український клуб аграрного бізнесу, з кінця 2017 року показник аграрного бізнес-клімату стабільно зростає і наразі досяг позначки у 46,3 пункту. В розрізі масштабів виробництва, представники із земельним банком більше 5000 га та холдингові структури оцінили АБК найвище — на рівні 65,7 пункту та 62,1 пункту відповідно. Оцінка бізнес-клімату виробниками із земельним банком, меншим ніж 5000 га, дещо покращилася: з 36,4 пункту в листопаді 2018 до 39,7 пункту цього разу. Особисті селянські господарства також дещо покращили свою оцінку (з 32,9 до поточних 40,7 пункту).

Other news

This site uses files cookies for more convenient user experience. The site may request your geolocation in order to comply with the policy of copyright holders to distribute content in certain territories. By continuing any further use of the Site and/or the services of the Site, you agree to this.

Accept