Ваше місто:
Інтернет-Банкінг Документообіг МТB Office
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>

Як найкраще забезпечити захист коштів та убезпечити їх від можливих ризиків та знецінення?

Приватним особам
09.02.2022
Як найкраще забезпечити захист коштів та убезпечити їх від можливих ризиків та знецінення? - фото - mtb.ua

Безпека – головний критерій при виборі місця розміщення коштів.

Автор книжок «Мані, або Абетка грошей» та «Перший мільйон за 7 років» Бодо Шефер, відомий експерт з управління особистими фінансами з Німеччини, каже, що найкраще розподіляти кошти на декілька частин:

-             невелику частину варто тримати вдома у сейфі на випадок непередбачуваних обставин (у розмірі витрат на 1 місяць);

-             решту коштів варто тримати у банку або інвестувати. Чому? У банку кошти можуть працювати та приносити додатковий дохід, так кошти більше захищені від інфляції, ніж коли ви тримаєте їх вдома. До речі, інфляція властива валютам усіх країн, навіть долар США та євро з часом втрачають частину своєї купівельної спроможності.

У МТБ БАНК кошти захищені Фондом гарантування вкладів. Цей захист поширюється як на депозити, так і на поточні рахунки. У разі визнання банку неплатоспроможним, Фонд гарантує право отримати відшкодування у межах граничної суми відшкодування (200 000 грн).

Більше про систему гарантування вкладів тут https://www.fg.gov.ua/

Більше про кешлес розрахунки тут https://cutt.ly/ZTTzJ5J

Свідоцтво учасника Фонду № 74 від 29.03.2018.

#Cashless, #Iamcashless

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти