Ваше місто:
Інтернет-Банкінг Документообіг МТB Office
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Долаючи страхи, досягаємо мети

Приватним особам
06.07.2023
Долаючи страхи, досягаємо мети - фото - mtb.ua

Кожен день , а особливо ніч, для українця - це невідомість того, що очікувати , це постійний перегляд стрічки новин , щоб видихнути, коли бачиш , що мапа тривог України чиста і день минув без повітряних тривог. А також постійна та безмежна Вдячність нашим захисникам та захисницям!

Сьогодні Львів 
Висловлюємо щирі співчуття родинам та близьким загиблих і постраждалих 

Однак попри все ми збираємося і рухаємося вперед, не сидимо на місці і не чекаємо на диво – ми творимо його своїми руками.

 Наші топи – заступники Голови Правління Тетяна Балєсна  і Геннадій Тищенко тільки вранці повернулися із західної України, де протягом кількох днів міцно попрацювали у Львові та Івано-Франківську, а також відвідали ще одне місто на Закарпатті, де пройшла доволі значна подія і про що ми вам розповімо вже завтра 

Показники, рейтинги, звіти, оцінка результатів – це все добре, але спілкування віч-на-віч з колегами, клієнтами малює реальну картину ринку, висвітлює нагальні потреби людей та дає поштовх новим думкам, неординарним рішенням, що підвищують ефективність банківських процесів.

Під час візиту на виробництво до одного з наших клієнтів, що будується з нашими інвестиціями, Тетяна Балєсна поділилась своїми емоціями: «Довелося подолати страх висоти, щоб побачити результат одного з найбільших інвестиційних проектів банку. Але тільки долаючи наші страхи, ми можемо досягти мети».

Тож в нас не має іншого шляху - тільки вперед, тільки до Перемоги! 

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти