Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг Документообіг МТB Office
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>

Матч тенісного Кубку Біллі Джин Кінг між Україною та Японією за підтримки МТБ БАНКу  вже завтра!  

Приватним особам
15.04.2021
Матч тенісного Кубку Біллі Джин Кінг між Україною та Японією за підтримки МТБ БАНКу  вже завтра!   - фото - mtb.ua

МТБ БАНК, який вже кілька років поспіль підтримує міжнародні тенісні турніри на кортах Elite Tennis Club, радий повідомити, що матч за Кубок Біллі Джин Кінг попри всі труднощі  відбудеться! В події приймає участь перша ракетка України, п’ята ракетка світу, лідер української збірної одеська тенісистка Еліна Світоліна.

МТБ БАНК вітає учасників свята тенісу і бажає перемоги найсильнішим – жеребкування визначило, що відкривати його буде Еліна Світоліна зустріччю з Тіхіро Мурамацу. Після цього на корт мають вийти Марта Костюк і Юкі Наіто.  У субботу Еліна зіграє проти Наіто, Марта боротиметься з Тіхіро. Завершиться протистояння парною зустріччю Людмила та Надія Кіченок проти Сіхо Акіти та Сато Хімарі.

Вболюваємо разом та підтримаємо нашу збірну!

Матч тенісного Кубку Біллі Джин Кінг між Україною та Японією за підтримки МТБ БАНКу  вже завтра!   - фото 2 - mtb.ua

Матч тенісного Кубку Біллі Джин Кінг між Україною та Японією за підтримки МТБ БАНКу  вже завтра!   - фото 3 - mtb.ua

Кубок Біллі Джин Кінг - найбільші міжнародні командні змагання в жіночому тенісі.  Організатором турніру є Міжнародна федерація тенісу. Біллі Джин Кінг є рекордсменкою за кількістю перемог на Вімблдонському турнірі.  Американка вигравала цей турнір 20 разів.  Крім цього вона вигравала Ролан Гаррос (1972) і US Open (1964, 1967, 1974, 1978, 1980).

Федерація Тенісу України (ФТУ) нещодавно повідомила на своїй сторінці в Facebook:

«За минулорічним жеребкуванням право проведення матчу Україна-Японія дісталося нашим суперникам. Однак відтоді світ потрапив у жорсткі обійми COVID 19, і вже ні про що не можна було говорити з абсолютною впевненістю. Спочатку наш матч з 2020 року перенесли на 2021-й. Коли українська команда вже почала готуватися до не дуже зручної поїздки (тиждень 12 квітня найкращим чином вписується в європейську грунтову серію, і аж ніяк не в азійську, яку, насправді, цього сезону взагалі фактично скасували), стало відомо, що Японія напередодні Олімпійських ігор майже повністю закрила свої кордони для іноземців. Під заборону потрапили й спортсмени, чого раніше не було. ФТУ, розуміючи ситуацію, ще наприкінці минулого року повідомила ITF про готовність взяти на себе проведення матчу. Але часу на організацію події ставало все менше і менше. Була ймовірність перенесення цього єдиного протистояння етапу плей-офф Світової групи на листопад. Але сторонам вдалося дійти згоди. ФТУ взяла на себе зобов'язання провести матч на своїй території в найкоротший термін. Менше ніж за місяць до офіційного прибуття команд!»

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти