Ваше місто:
Інтернет-Банкінг Документообіг МТB Office
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

МТБ БАНК став принципальним учасником міжнародної платіжної системи Mastercard

Приватним особам
05.08.2022
МТБ БАНК став принципальним учасником міжнародної платіжної системи Mastercard - фото - mtb.ua

МТБ БАНК отримав статус принципального учасника (Principal Member) міжнародної платіжної системи Mastercard.

Заступник Голови Правління МТБ БАНК Ілля Климович підкреслює: «В своїх розробках та впровадженні нових продуктів наша команда дійшла рівня, коли нам потрібна більш тісна взаємодія з Mastercard. За останній рік наша команда реалізувала повністю дистанційне відкриття діджитал картки в додатку МТВ360, підключення до Є-підтримки, та має ще декілька інноваційних проектів.  Статус принципального учасника Mastercard дає можливість Банку самостійно розробляти та реалізовувати нові продукти. Інновації в платіжних технологіях розширюють спектр платіжної поведінки людей по всьому світу. Тому навіть у складні для всіх нас часи, МТБ БАНК продовжує розвиватися, і отримання статусу принципального учасника Mastercard - важливий крок на нашому шляху».

Отримання статусу принципального учасника (Principal Member) підтверджує дотримання міжнародних стандартів, високу ділову репутацію та довіру до Банку, що було підтверджено фахівцями Mastercard International Incorporated (USA) під час проведення багатопрофільного аудиту.

Для клієнтів такий статус Банку означає ще більше переваг за картковими рішеннями, підвищення якості сервісу та розробку нових способів розрахунків.

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти