Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг Документообіг МТB Office
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - пункти незламності >>>

МТБ БАНК увійшов до групи надійних банків, через які держава забезпечить підтримку аграріїв

Приватним особам
Бізнесу
22.05.2020
МТБ БАНК увійшов до групи  надійних банків, через які держава забезпечить підтримку аграріїв  - фото - mtb.ua

Програма держпідтримки передбачає державну підтримку розвитку тваринництва та переробки сільгосппродукції, фінансову підтримку розвитку фермерських господарств, часткову компенсацію вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва, а також фінансову підтримку заходів в АПК шляхом здешевлення кредитів.

Меморандум є основою для об'єднання зусиль міністерства та МТБ БАНКу у створенні сприятливих умов у фінансово-кредитному забезпеченні сільськогосподарських товаровиробників з метою реалізації окремих напрямів фінансової підтримки за бюджетною програмою «Фінансова підтримка сільгоспвиробників».

Відділення МТБ БАНКу розташовані у половині регіонів України, зокрема, у тих, де сільське господарство розвинуте та є традиційною сферою виробництва. Звернувшись до будь-якого нашого відділення, аграрії мають можливість суттєво заощадити на відсотках при виплаті кредиту та отримати більш високі прибутки.

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти