Ваше місто:
Інтернет-Банкінг Документообіг МТB Office
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Нарешті це WIN!

Приватним особам
02.08.2023
Нарешті це WIN! - фото - mtb.ua

Ще на при кінці 2021 року було розпочато процес рестайлінгу та оновлення key visual Банку.  І у липні 2023 року МТБ Банк презентував зміни у своїй айдентиці та лого.  Новий логотип, отриманий у результаті робіт із рестайлінгу, візуально нагадує попередній,  але в більш спрощеному та лаконічному вигляді. Різнокольорові плашки, об'єднані в знаку, символізують комплексність, надійність і "шари" продуктової екосистеми банку. Фірмові кольори змінені з синього і зеленого на темно-синій, синій і блакитний.

Ми ставили за мету дещо модернізувати логотип, зробити його легшим. Жодних прямих кутів -   гнучкість, адаптивність, безперервність.  Він символізує як головні принципи роботи банку, так і його взаємовідносини з клієнтами.

Крім того, МТБ Банк оновив і позиціювання. Новий слоган банку – WIN МІЙ Банк. Гра слів та віддзеркалення в англійській WIN та українській МІЙ відображає ключовий зміст: МТБ Банк прагне стати для клієнтів справді «своїм» банком.

За словами Ольги Кралової, начальника департаменту маркетингу та реклами , в оновленому логотипі відбивається розвинута філософія банку: «WIN MIЙ Банк – це рівновигідне партнерство.  Говориш "клієнт" – маєш на увазі "МТБ Банк". Говориш "МТБ Банк" - маєш на увазі "клієнт". Розвиток, вигода та блискучі перспективи для обох. Жодних компромісів Виграють всі».

WIN MIЙ Банк

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти