Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Партнерська програма "Комфорт в дорозі" з ТОВ "Гепард Ойл"

Бізнесу
09.07.2018
Партнерська програма з Gepard Oil "Комфорт у дорозі" - фото - mtb.ua

В межах програми лояльності «Комфорт у дорозі» з Gepard Oil ПАТ «МТБ БАНК» пропонує картку на пальне для фізичних осіб, юридичних осіб та ФОП.

Карта на паливо дозволяє отримати:

  • знижки на пальне, незалежно від обсягу споживання в розгалуженій мережі провідних АЗС і АГЗП (максимальний розмір дисконту 2,60 грн за 1 літр для всіх видів бензину і дизельного палива)
  • повний контроль за використанням коштів, зручний облік і дистанційне керування смарт-картами в системі Gepard Internet-service;
    цілодобова гаряча лінія Gepard Oil;
  • онлайн-навігація і мобільні додатки на IOS та Android;
  • можливість встановлювати необхідні Вам ліміти використання коштів (добові, місячні), ПІН-код і зберігати інформацію по кожному з нафтопродуктів;
  • супутні послуги мийки автотранспортних засобів і шиномонтажу.

Паливну смарт-карту Gepard Oil + MTB Bank приймають на кожній п'ятій АЗС в Україні.

Перелік АЗС на gepardoil.com.ua в розділі - Мережа АЗС.

Запрошуємо Вас до наших відділень для надання більш детальної інформації. Скористайтеся формою замовлення і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти