Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг Документообіг МТB Office
Робота відділень Банку в період військового стану >>>

#Смілива гривня: у межах благодійної акції Національного банку зібрано монетами майже 5 млн грн!

Приватним особам
03.11.2022
#Смілива гривня: у межах благодійної акції Національного банку зібрано монетами майже 5 млн грн! - фото - mtb.ua

Збір монет на потреби оборони тривав по всій Україні упродовж трьох місяців – з 01 серпня до 31 жовтня цього року.

Сума зібраних коштів перераховувалася на спецрахунок Національного банку, відкритий для потреб сил оборони України.

Кожен міг передати для допомоги українським військовим монети номіналом 10, 50 копійок та 1, 2, 5, 10 гривень через широку мережу банків-партнерів: Ощадбанк, ПУМБ, IBOXBANK, Моторбанк, Індустріалбанк, Банк Інвестицій та заощаджень, Радабанк, RwSbank, МТБ Банк, Український банк реконструкції та розвитку, Укргазбанк, А-Банк, Ідея Банк, банк “Південний”, а також у магазинів – COMFY та ТРЦ "Голлівуд" у Чернігові.

Крім того, можна було передати неплатіжні монети 1, 2, 5, 25 копійок, вкинувши їх до скриньки у відділеннях ПУМБу або в НБУ (м. Київ, Контрактова площа, 2а).  Еквівалент зібраних монет також перераховано на спецрахунок.

"Ми надзвичайно вдячні кожному, хто робить свій внесок у перемогу, навіть, якщо йдеться лише про 10 копійок. Війна триває, і підтримка українським захисникам зараз потрібна, як і в перші дні війни. Українці це добре розуміють і постійно об’єднуються, щоб допомагати та підтримувати захисників України на фронті, – прокоментував заступник Голови Національного банку України Олексій Шабан. – Також цінним є те, що до акції зі збору монет на потреби оборони активно долучалися діти та навчальні заклади. Участь у акції взяли 2 573 навчальні заклади з усіх куточків України, навіть з окупованих територій. Це нас надихає, дає сили міцніше тримати фінансову оборону заради незалежного майбутнього нашої країни та молодого покоління українців".

Водночас через ракетні обстріли та перебої зі світлом багато громадян не встигли передати зібрані монети до пунктів прийому до кінця акції. У зв’язку з цим Національний банк спільно з Ощадбаном вирішили продовжити благодійний збір монет – до 04 листопада включно їх ще можна буде перерахувати на спецрахунок у межах акції "Смілива гривня" (лише у відділеннях Ощадбанку).

Нагадаємо, що мобілізація коштів для потреб оборони є одним із пріоритетних напрямів у роботі Національного банку з початку війни. 24 лютого Національний банк відкрив спеціальний рахунок для допомоги українським захисникам. Кошти на нього надходять як від громадян та підприємств України, так і від міжнародної спільноти. За понад вісім місяців від початку повномасштабної війни на цей рахунок  перераховано понад 21,8 мільярда гривень, із них понад 21,3 мільярда гривень Національний банк вже перерахував на потреби оборони.

Більше про благодійну акцію "Смілива гривня" – за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia

Інформаційні партнери акції: Фокстрот, Епіцентр, платформа онлайн оголошень OLX

Креативний партнер: Креативне агенство Banda.

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти