Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Партнерська програма з компанією Vertex Hotel Group

МТБ БАНК радий повідомити  про старт партнерської програми з Компанією VHG (Vertex Hotel Group).

Приєднавшись до програми лояльності Vertex Loyalty Club Ви отримуєте статус AMBASSADOR або FOLLOWER - це можливість вигідно та комфортно відпочити всією родиною, або наповнити свій вільний час в діловій поїздці приємними і корисними подіями , які притаманні готелям найвищого класу.

Усі власники міжнародних платіжних карток МТБ БАНКу мають можливість отримати знижку у готелях 4 та 5 зірок в Києві та Одесі, а саме: 

 Також спеціальні знижки діють в одному з найкращих преміальних фітнес-клубів Wellness and SPA Formula (Одеса).

Wellness and SPA Formula – це:

Персональні привілеї рівня AMBASSADOR для власників преміальної картки MC World Elite від МТБ БАНКу:

Для отримання привілеїв та знижки рівня AMBASSADOR, клієнту потрібно пред'явити на рецепції в готелях свою преміальну картку MC World Elite від МТБ БАНКу або при бронюванні номера на сайті Компанії використовувати Promocode (уточнюйте у свого менеджера), за умови розрахунку карткою MTB БАНКу при заїзді або при онлайн-оплаті на рецепції в готелях.

Персональні привілеї рівня FOLLOWER  для власників  карток Visa Infinite, Visa Platinum, Visa Gold, Visa Classic, MasterCard Business, Debit Gold MasterCard, Debit Standard MasterCard від МТБ БАНКу:

Для отримання привілеїв та знижки рівня FOLLOWER, клієнту потрібно пред'явити на рецепції в готелях свою картку від МТБ БАНКу або при бронюванні номера на сайті Компанії використовувати Promocode (уточнюйте у свого менеджера), за умови розрахунку карткою MTB БАНКу при заїзді або при онлайн-оплаті на рецепції в готелях.

Згідно домовленості клієнта та Компанії, клієнт має можливість отримати  віртуальну або пластикову картку рівня AMBASSADOR або рівня FOLLOWER в залежності від типу пред'явлення банківської карти.

Замовити картку можна тут.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти