Ваше місто:
Інтернет-Банкінг Документообіг МТB Office
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Депозити

Строковий
Строковий
Валюта
Сума
від 2 000 грн., 500 USD/EUR
Термін
від 1 до 12 місяців
Додаткові умови

Депозит «Строковий»від МТБ БАНК – найкраще рішення для тих, хто хоче зберегти свої заощадження у повній цілості й схоронності, а також отримати додатковий дохід! Жодних додаткових умов для відкриття банківського вкладу.

Накопичувальний
Накопичувальний
Валюта
Сума
від 2000 грн, 500 USD / EUR
Термін
від 3 до 12 місяців
Додаткові умови

«MTB БАНК» потурбувався про те, щоб ви могли заздалегідь спланувати свої покупки і реалізували свої цілі приємно і легко! Депозитний вклад для фізичних осіб «Накопичувальний» строком від 3-х місяців допоможе вам легко накопичити гроші і отримати високі відсотки.

Пенсійний
Пенсійний
Валюта
Сума
від 300 грн
Термін
від 3 до 12 місяців
Додаткові умови

Багато людей намагаються відкласти гроші «на старість». MTБ БАНК пропонує сучасним пенсіонерам зберегти заощадження в національній валюті і примножити їх! Максимальна пільгова відсоткова ставка і мінімальна сума першого внеску – це депозит «Пенсійний».

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти