Ваш город:
Перевод с карты на карту
Интернет-Банкинг Документооборот МТB Office
Робота відділень Банку в період військового стану >>>

До уваги власників платіжних карток МТБ БАНКу!

Частным лицам
02.06.2020
До уваги власників платіжних карток МТБ БАНКу! - фото - mtb.ua

28 квітня 2020 року набули чинності нові вимоги щодо здійснення платежів. Регулятор підкреслює, що це жодним чином не вплине на більшість звичайних операцій з переказу грошей. Наприклад, здійснювати операцію з переказу коштів з картки на картку МТБ БАНКу все ще можна незалежно від суми.

Власники банківських рахунків уже ідентифіковані та перевірені МТБ БАНКом. Тому оплату просто та зручно можна здійснити віддалено, за допомогою дистанційних сервісів МТБ БАНКу (мобільний додаток MTBplus, Інтернет-банкінг).

Якщо необхідно здійснити переказ виключно готівкою - тоді цей платіж можна зробити наступним чином:

  • у відділенні МТБ БАНКу, з паспортом, якщо ви здійснюєте платіж на суму, що перевищує 5 тисяч гривень;
  • через пристрої з функцією прийому готівки - cash-in банкомати МТБ БАНКу, які автоматично забезпечують верифікацію платника за допомогою картки банку.

Крім того, якщо клієнт бажає зробити платіж готівкою у відділенні нашого банку на суму від 5 тисяч до 400 тисяч гривень, маючи при собі паспорт, він не повинен підтверджувати походження коштів.

Безготівкові платежі з картки на картку або з рахунку на рахунок, як і раніше, можна здійснювати без будь-яких обмежень – розділяти платежі на частини не потрібно.

Другие новости

Этот Сайт использует файлы cookies для более удобной работы пользователей с ним. Сайт может запрашивать вашу геопозицию в целях соответствия политике правообладателей по распространению контента на определенных территориях. Продолжая любое дальнейшее использование Сайта и/или сервисов Сайта, Вы соглашаетесь с этим.

Принять