Ваш город:
Интернет-Банкинг Документооборот МТB Office
Дежурные отделения ПАО "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Global Money Week-2023: У Тернополі фахівці МТБ Банку провели тренінг для учнів Економічної школи «Ерудіт»

Частным лицам
24.03.2023
Global Money Week-2023: У Тернополі фахівці МТБ Банку провели тренінг для учнів Економічної школи «Ерудіт» - фото - mtb.ua

Global Money Week-2023: У Тернополі фахівці МТБ Банку провели тренінг для учнів Економічної школи «Ерудіт» - фото 2 - mtb.uaGlobal Money Week-2023: У Тернополі фахівці МТБ Банку провели тренінг для учнів Економічної школи «Ерудіт» - фото 3 - mtb.ua

Марафон МТБ Банку з фінансової грамотності Global Money Week -23 триває!

Начальник тернопільського відділення МТБ Банку Олександр Заблоцький – завзята людина, тому підійшов до участі в Global Money Week з усією серйозністю. Але… творчий підхід переміг, тому для учнів економічної школи «Ерудіт» було влаштовано справжнє свято з  фінансової  тематики – веселий та смачний тренінг з оволодіння необхідними для дорослого життя скіллами.

Що таке банківська картка?

Які потреби вона задовольняє?

Як правильно поводитися  з нею?

Як не потрапити на гачок шахраям?

Відтепер учні тернопільскої школи «Ерудіт» знають відповіді на ці питання та навіть обіцяли поділитися новими знаннями зі своїми батьками!

#ГраНавчанняДобробут,  #GMWUkraine2023,  #PlanYourMoney,  #PlantYourFuture,  #GMW2023

Другие новости

Этот Сайт использует файлы cookies для более удобной работы пользователей с ним. Сайт может запрашивать вашу геопозицию в целях соответствия политике правообладателей по распространению контента на определенных территориях. Продолжая любое дальнейшее использование Сайта и/или сервисов Сайта, Вы соглашаетесь с этим.

Принять