Ваш город:
Перевод с карты на карту
Интернет-Банкинг Документооборот МТB Office
Робота відділень Банку в період військового стану >>>

Кампанія із захисту прав споживачів фінпослуг пройшла успішно

Частным лицам
08.11.2021
Кампанія із захисту прав споживачів фінпослуг пройшла успішно - фото - mtb.ua

Нацбанк у партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини та банками-партнерами у березні-травні цього року провів  Всеукраїнську інформаційну кампанію  із захисту прав споживачів фінансових послуг «Знай свої права».

«Шлях до cashless – єкономіки виявився не таким довгим, як вважалося. Сьогодні більшість наших клієнтів не тільки користуються переважно безготівковими розрахунками, а й активно опановують дистанційні послуги. Останні новації НБУ, кроки щодо лібералізації, можливість взаємодіяти з банком в режимі online роблять фінансовий світ прозорим та чесним, тому обізнані користувачі банківських послуг – це умова розвитку фінансової системи України та підвищення рівня довіри до неї. Ми з задоволенням взяли участь у кампанії «Знай свої права». В цивілізованому світі є правило: «В мене є права, але я також знаю, що і у вас є права». Тому ми щиро зацікавлені в підвищенні рівня фінансової грамотності наших клієнтів», - підкреслив Голова Правління ПАТ «МТБ БАНК» Юрій Кралов.

Найближчим часом МТБ БАНК візьме участь у новій кампанії НБУ, яка буде присвячена перевагам cashless-економіки.

 

Другие новости

Этот Сайт использует файлы cookies для более удобной работы пользователей с ним. Сайт может запрашивать вашу геопозицию в целях соответствия политике правообладателей по распространению контента на определенных территориях. Продолжая любое дальнейшее использование Сайта и/или сервисов Сайта, Вы соглашаетесь с этим.

Принять