Ваш город:
Перевод с карты на карту
Интернет-Банкинг Документооборот МТB Office
Дежурные отделения ПАО "МТБ БАНК" - Power Banking >>>

МТБ БАНК став одним з переможців ХХІ  Конкурсу - промоції Львівського підприємництва  «Обличчя міста -2021»

Частным лицам
16.12.2021
МТБ БАНК став одним з переможців ХХІ  Конкурсу - промоції Львівського підприємництва  «Обличчя міста -2021» - фото - mtb.ua

МТБ БАНК став переможцем у номінації  «У світі грошей: Львів-фінансовий» ХХІ  Конкурсу - промоції Львівського підприємництва  «Обличчя міста -2021».

Конкурс «Обличчя міста» став доброю традицією Львова і цьогоріч в конкурсі взяли участь  34 компанії та організації, перемогу у номінаціях здобули 14 з них.

"Перемога Львівського офісу МТБ БАНК у цій номінації засвідчує динамічне зростання бізнесу банку в регіоні як з юридичними особами так і в сфері роздрібного бізнесу, - зазначив керуючий Львівським відділенням МТБ БАНК Дмитро Ткаченко. -  Завдяки активному впровадженню сучасних цифрових рішень і гнучкому підходу до потреб наших клієнтів, банк з оптимізмом дивиться у майбутнє і впевнений що  наша активність на теренах Західної України буде лише зростати, заради інтересів наших діючих та потенційних клієнтів".    

Другие новости

Этот Сайт использует файлы cookies для более удобной работы пользователей с ним. Сайт может запрашивать вашу геопозицию в целях соответствия политике правообладателей по распространению контента на определенных территориях. Продолжая любое дальнейшее использование Сайта и/или сервисов Сайта, Вы соглашаетесь с этим.

Принять