Ваш город:
Перевод с карты на карту
Интернет-Банкинг Документооборот МТB Office
Дежурные отделения ПАО "МТБ БАНК" - Power Banking >>>

На честь 23 річниці заснування Фонду гарантування вкладів фізичних осіб було проведено Акцію «Вклад, що гарантує майбутнє»

Частным лицам
20.12.2021
На честь 23 річниці заснування Фонду гарантування вкладів фізичних осіб було проведено Акцію  «Вклад, що гарантує майбутнє» - фото - mtb.ua

МТБ БАНК завжди відкликається на ініціативи, що покликані покращити життя маленьких українців. Тому заступник голови правління Ілля Климович з радістю взяв участь в   Акції під символічною назвою «Вклад, що гарантує майбутнє», що приурочена Фондом гарантування вкладів фізичних осіб до Дня Святого Миколая.

«Пакуночки, які ми всі сьогодні приготували для новонароджених немовлят – це вклад у їх фінансове майбутнє і  добробут їх родин,   -  зазначив заступник Голови правління МТБ БАНК Ілля Климович.  - Дітки, які народилися в ці дні, вже через шість років за бажанням зможуть отримати платіжну картку і самостійно розпоряджатися «кишеньковими» коштами. Вони будуть оперувати цифровими фінансовими інструментами набагато легше, ніж їх батьки. І тому так важливо, щоб маленькі кияни, як то кажуть, з пуп’янка, познайомилися з такими речами, як власний бюджет, фінанси, розумілися на заощадженнях, щоб зростали фінансово обізнаними, свідомими власниками своєї долі». 

Ми, представники банківського сектору, маємо надію, що нове покоління українців буде жити в розвиненій країні. І зробимо все можливе, щоб взаємодія з фінансовими інституціями була для них комфортною і вигідною.

Другие новости

Этот Сайт использует файлы cookies для более удобной работы пользователей с ним. Сайт может запрашивать вашу геопозицию в целях соответствия политике правообладателей по распространению контента на определенных территориях. Продолжая любое дальнейшее использование Сайта и/или сервисов Сайта, Вы соглашаетесь с этим.

Принять