Ваш город:
Интернет-Банкинг Документооборот МТB Office
Дежурные отделения ПАО "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

РЕСПЕКТ - той самий випадок, коли партнер МТБ БАНКу повністю виправдовує свою назву!

Частным лицам
Бизнесу
15.05.2020
РЕСПЕКТ - той самий випадок, коли партнер МТБ БАНКу повністю виправдовує свою назву! - фото - mtb.ua

12 травня  до нашого партнера  Страхової Компании "РЕСПЕКТ"  надійшла перша заява про страхову подію від клієнта "МТБ БАНК", який придбав страховку «Нещасний випадок» в нашій мережі і вже наступного дня людина  отримала страхове відшкодування!

Страховка від нещасного випадку дозволяє фінансово компенсувати тимчасову втрату працездатності внаслідок  раптової, випадкової, короткочасної, непередбачуваної,  недобровільної та незалежної  від волі застрахованої особи події.

Страхова сума покриття по  полісу від нещасних випадків - до 100 000 грн (і навіть більше!), а минимальний страховий внесок – від 24 грн.

Купуйте страховий поліс у відділеннях нашого банку, та будьте впевнені, що турбуватися про гроші у будь-якому страховому випадку не треба. Все вирішать СК «Респект» з МТБ БАНКом!

Другие новости

Этот Сайт использует файлы cookies для более удобной работы пользователей с ним. Сайт может запрашивать вашу геопозицию в целях соответствия политике правообладателей по распространению контента на определенных территориях. Продолжая любое дальнейшее использование Сайта и/или сервисов Сайта, Вы соглашаетесь с этим.

Принять