Ваш город:
Интернет-Банкинг Документооборот МТB Office
Дежурные отделения ПАО "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Шановні клієнти!

Частным лицам
08.08.2023
Шановні клієнти! - фото - mtb.ua

Шановні клієнти, якщо Ви є власниками поточних рахунків та поточних рахунків з використанням платіжних карток ПАТ "МТБ БАНК" без залишку коштів на рахунку та не користуєтесь ними протягом 12 місяців поспіль з моменту останньої операції, то інформуємо Вас про те, що зазначені рахунки підлягають закриттю відповідно до частини 2 статті 1075 Цивільного кодексу України та п.4.12. розділу II Публічної пропозиції на укладання договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб. У разі активації (поновлення руху коштів по рахунку) до 08 вересня 2023, рахунок НЕ буде закрито.
Для активації рекомендуємо до 08 вересня 2023 здійснити за таким рахунком будь-яку прибуткову або розрахункову операцію на довільну суму.
Якщо по рахунку не буде поновлено рух коштів до 08 вересня 2023 ПАТ «МТБ БАНК» вважатиме, що Клієнт дав згоду на розірвання договору та закриття рахунку відповідно до п.4.13. розділу II Публічної пропозиції на укладання договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб.
У разі виникнення будь-яких питань, Ви можете звернутись до контакт-центру Банку за телефоном: 0 800 500-255 або на будь-яке відділення Банку.

Другие новости

Этот Сайт использует файлы cookies для более удобной работы пользователей с ним. Сайт может запрашивать вашу геопозицию в целях соответствия политике правообладателей по распространению контента на определенных территориях. Продолжая любое дальнейшее использование Сайта и/или сервисов Сайта, Вы соглашаетесь с этим.

Принять