Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Важлива інформація для користувачів системи Інтернет-банкингу

З квітня 2021 система «Інтернет Банкінг» для фізичних осіб була виведена з експлуатації для проведення глобальних технічних робіт по модернізації системи. Найближчим часом очікується запуск нової системи мобільного банкінгу MTB360, з більш розширеним функціоналом та поліпшеним інтерфейсом.

За бажанням, ви вже зараз маєте змогу прийняти участь у закритому бета тестуванні нового мобільного банкінгу MTB360.

Для цього Вам необхідно звернутися до будь якого ✔ відділення банку або пройти реєстрацію у бета програмі самостійно.

На пристроях Apple - "Email" можливо подивитись у меню "Налаштування"

Важлива інформація - фото - mtb.ua

На пристроях з Android - "Email" можливо зайти у Play Маркет та в рядку пошуку натиснути на меню.

Важлива інформація - фото 2 - mtb.ua

Протягом робочої доби вас буде зареєстровано у програмі та ви зможете виконати наступні дії, в залежності від вашого пристрою. Після реєстрації вам на пошту надійде лист-запрошення з посиланням та інструкцією.

Якщо у Вас смартфон Apple (на базі iOS):

  • Завантажуємо додаток ✔ TestFlight з AppStore
  • Йдемо на пошту, де має бути лист запрошення на тестування.
  • Відкриваємо лист, якщо бачимо кнопку "View in TestFlight" натискаємо на неї и ви опиняєтеся в раніше встановленому додатку TestFlight. Там ви побачите доступний для скачування додаток MTB Production.
  • Якщо кнопки "View in TestFlight" немає, повинен бути код, його потрібно скопіювати, відкрити TestFlight, натиснути на кнопку "використати код", додати код з листа. Бачимо доступний для скачування додаток MTB Production.

Якщо у Вас смартфон на базі Android:

Якщо виникли проблеми / питання щодо реєстрації у додатку, зверніться до працівників МТБ БАНКу через месенджери, які наведені на офіційній сторінці банку  mtb.ua, або у соцмережі facebook 

Приносимо вам щирі вибачення за доставлені незручності.

З повагою,
МТБ БАНК

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти