Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Зарплатний проект

Будь в тренді CASHLESS - оплачуй покупки зарплатною карткою Менше готівки - більше безготівкових!

Зарплатний проект на основі міжнародних платіжних карт МТБ БАНКу максимально спрощує процес виплати заробітної плати з вигодою для компаній і співробітників. Використовуйте свої нові можливості і оцініть переваги.

Швидке зарахування коштів на картки співробітників;

Безкоштовний і зручний електронний документообіг

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ
зарахування зарплати на рахунки ФО протягом 5-10 хвилин з моменту надходження відомості в режимі 24/7; інтеграція системи «Інтернет-банкінг» з ПО "1С" клієнта з можливістю вивантаження / відправки з/п відомостей і платежів; можливість обробки зарплатних відомостей і перевірка оплати відповідних податків в режимі 24/7; можливість автоматичної обробки та перерахування з/п коштів ФО на рахунки, відкриті в будь-якому банку України.
ПЕРЕВАГИ ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ

- мобільний додаток, що дозволяє оплачувати комунальні платежі, поповнювати рахунок мобільного телефону, здійснювати перекази p2p (з карти на карту), по тарифу 1 грн. в режимі 24/7;

- можливість отримання зарплати і соціальних виплат в одному банку (МТБ БАНК є уповноваженим банком, через який здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати співробітникам бюджетних організацій);

- додаткові сервіси мобільного додатку: управління картою, вигідний обмінний курс, оплата штрафів ДАІ та ін.;

- надання кредитної картки разом з з/п картою, з вигідною процентною ставкою;

- оплата товарів і послуг смартфоном за допомогою Apple Pay або Google Pay;

- безкоштовне зняття готівки в банкоматах банку і в мережі Радіус.

Заявка

Персональні дані

Ваше прізвище кирилицею, як у паспорті
Ім'я як у паспорті
По батькові як у паспорті
Вкажыть Ваш номер мобільного телефону
Вкажіть вашу адрессу e-mail

Загальні питанняЗа додатковою інформацією звертайтеся до наших фахівців через месенджери :


або телефонуйте в Інформаційно-довідкову службу банку +38(0482) 305-905, 0-800 500-255 (безкоштовно по Україні), а в робочі години з 8:30 до 17:30 щодня ( субота, неділя - вихідні дні) інформацію можна отримати також за тел. +38 (044) 521-03-63.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти