Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Поліна Зіновєєва

Її картини вирізняє тонка колірна гамма і делікатне використаняя елементів колажу, який урізноманітнює і збагачує мальовничу поверхню. стримана поетичність і щирість роблять творчу манеру Поліни Зіновєєвої впізнаваною і такою, що запам"ятається.

Її живопис — світлий, перлинний, неяскравий. М’яке розсіяне світло об’єднує чимало пейзажів так само, як і вільний, майже безлюдний простір одеських пляжів, приміських ландшафтів, міських площ і вулиць. Для неї характерні прості лаконічні композиційні рішення і прагнення до узагальнених форм. Її картини вирізняє тонка колірна гамма і делікатне використання елементів колажу, який урізноманітнює і збагачує мальовничу поверхню. Стримана поетичність і щирість роблять творчу манеру Поліни Зіновєєвої впізнаваною і такою, що запам’ятовується.

В Одесі роботи мисткині можна побачити у Художньому музеї та Музеї сучасного мистецтва, а також у відділенні №15 ПАТ «МТБ БАНК» (вул. Кримська, 74), у Білгород-Дністровському краєзнавчому музеї, Державному історико-археологічному музеї (Гродно, Білорусь) та у приватних колекціях.

У творчому доробку художниці — понад 50 персональних виставок, участь у міських, республіканських, міжнародних виставках і пленерах, що проходили в Україні (Одеса, Київ, Ялта, Білгород-Дністровський, Львів), Польщі (Краків), Німеччині (Берхтесгаден, Рамсау, Берлін).

Моя філософія

«Мистецтво, у моєму розумінні, — це єдина можливість залишатися собою і відчувати опору під ногами для людини емоційної. Я обрала живопис».

Поліна Зіновєєва

«Живопис для мене — спосіб упорядкувати своє життя, привести до ладу емоції та почуття, оскільки він зітканий з емоцій та почуттів»

Поліна Зіновєєва

Кінець сезону, полотно, олія. 2010 р.Поліна Зіновєєва - фото - mtb.ua
Набережна, змішана техніка. 2016 р.Поліна Зіновєєва - фото 2 - mtb.ua
Піщана колія, полотно, олія. 2013 р.Поліна Зіновєєва - фото 3 - mtb.ua
Буря моря в зимку, змішана техніка. 2017 р.Поліна Зіновєєва - фото 4 - mtb.ua
Три хвилі, змішана техніка. 2017 р.Поліна Зіновєєва - фото 5 - mtb.ua
Двоє, змішана техніка. 2017 р.Поліна Зіновєєва - фото 6 - mtb.ua
Дорога в Курортне, змішана техніка. 2014 р.Поліна Зіновєєва - фото 7 - mtb.ua
У русі та спокої, полотно, олія. 2010 р.Поліна Зіновєєва - фото 8 - mtb.ua
Райські яблучка, змішана техніка. 2016 р.Поліна Зіновєєва - фото 9 - mtb.ua
Натюрморт з виноградом, змішана техніка. 2015 р.Поліна Зіновєєва - фото 10 - mtb.ua
Білий кухоль, змішана техніка. 2018 р.Поліна Зіновєєва - фото 11 - mtb.ua
Пляшки, змішана техніка. 2014 р.Поліна Зіновєєва - фото 12 - mtb.ua
Грушки, змішана техніка. 2016 р.Поліна Зіновєєва - фото 13 - mtb.ua

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти