Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Міжнародні перекази

Вам необхідно здійснити оплату за навчання, товари,  інші платежі за міжнародними реквізитами? Ви бажаєте переказати кошти за кордон на користь іншої особи або очікуєте переказ від родичів? ПАТ «МТБ Банк» надає можливість здійснити або отримати зручні, швидкі та безпечні перекази.

Оберіть найбільш зручний та оптимальний  саме для вас вид грошових переказів:

Переваги здійснення переказів в ПАТ «МТБ Банк»:

Переказати кошти можна:

З відкриттям поточного рахунку:

Без відкриття рахунку:

Для отримання більш детальної інформації щодо переказів, відвідайте, будь-ласка, найближче відділення ПАТ «МТБ Банк» або зателефонуйте за номером телефону 0 800 500 255

Реквізити для отримання міжнародних переказів на рахунок:

MoneyGram

MoneyGram: прості, швидкі та надійні грошові перекази. Переказуйте гроші для отримання в відділенні MoneyGram, на банківський рахунок або в мобільний гаманець.


Валюта переказу:

₴ € 
Western Union

Western Union - це швидкий і безпечний спосіб відправити грошовий переказ в більш ніж 200 країн і територій світу.


Валюта переказу:

₴ € $
SWIFT

Система переказів  SWIFT дозволяє здійснювати перекази в іноземній валюті у будь-яку країну світу на користь фізичних та юридичних осіб.

Валюта переказу:

₴ € $ ₽ £

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти