Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Послуги Морякам

Усі моряки і їхні родичі можуть скористатися спеціальними послугами від «МТБ Банку».

Що пропонує «МТБ БАНК» морякам?

Ми підготували вигідні пропозиції, з якими вирішення фінансових питань і взаємодія з банком будуть максимально комфортними для вас.

Депозит «Морський»

Ця депозитна програма розрахована спеціально на моряків. Вкладник може:

Програми кредитування

Завдяки програмі «Морська» ви можете отримати позику на оформлення трудового контракту моряка, а також на відхід у рейс.

Ми пропонуємо кредит на строк до 12 місяців, з якого ви зможете покрити свої витрати, пов'язані з укладенням і виконанням контракту.

Платіжні картки міжнародного зразка

Щоб зробити кожен Ваш рейс комфортним і приємним пропонуємо оформити преміальну картку платіжної системи Visa, яка буде підкреслювати Ваш статус та надасть ряд привілеїв по всьому світу: Карта для моряков Gold або Карта для моряков Platinum.

Переваги «MTB Банку»

Окрім вигідних програм, ми надаємо можливість видати довіреність на розпорядження вашим рахунком третім особам (наприклад, членам сім'ї). Крім того, ви можете скористатися послугами віддаленого доступу («СМС-Банкінг», «Інтернет-Банкінг», «Email-Банкінг»), щоб проводити операції дистанційно.

Для уточнити деталей зв'яжіться з нашими менеджерами зручним способом. Також рекомендуємо вивчити пам'ятку для клієнта банку.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти