Your city:
Transfer from card to card
Internet-Banking Document flow MTB Office
Duty branches of PJSC "MTB BANK" - Power Banking >>>

Шановні клієнти!

Individuals
30.12.2022
Шановні клієнти! - photo - mtb.ua

Шановні клієнти, якщо Ви є власниками поточних рахунків та поточних рахунків з використанням платіжних карток ПАТ "МТБ БАНК", але не користуєтесь ними протягом 12 місяців поспіль з моменту останньої операції, то інформуємо Вас про те, що зазначенні рахунки підлягають закриттю.
У разі активації (поновлення руху коштів по рахунку) до 31 січня 2023, рахунок НЕ буде закрито.
Для активації рекомендуємо до кінця місяця здійснити за таким рахунком будь-яку прибуткову або розрахункову операцію на довільну суму.
Якщо по рахунку не буде поновлено рух коштів до 31 січня 2023 ПАТ «МТБ БАНК» вважатиме, що Клієнт дав згоду на розірвання договору відповідно до частини 2 статті 1075 Цивільного кодексу України та закриття рахунку.
У разі виникнення будь-яких питань, Ви можете звернутись до контакт-центру Банку за телефоном: 0 800 500-255 або на будь-яке відділення Банку.

Other news
Завантажити

This site uses files cookies for more convenient user experience. The site may request your geolocation in order to comply with the policy of copyright holders to distribute content in certain territories. By continuing any further use of the Site and/or the services of the Site, you agree to this.

Accept