Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Еквайринг банкоматів

Банк MTB пропонує послуги з установлення і підключення банкоматів. Це обладнання дозволить підвищити діловий імідж підприємства, надати його співробітникам можливість цілодобово отримувати грошові кошти і користуватися іншими послугами. Додатково ви можете впровадити в роботу торговий еквайринг.

Переваги

Установлення банкоматів надає можливість:

З їх допомогою співробітники можуть знімати заробітну плату в зручний час, переглядати баланс, стежити за рухом грошових коштів на карті, оплачувати мобільний зв'язок тощо.

Що ми пропонуємо?

Банк МТБ надає послуги з установлення внутрішніх і зовнішніх банкоматів. Ви можете розмістити обладнання у будь-яких нежитлових приміщеннях, серед яких:

З питань еквайрингу і обслуговування банкоматів або терміналів звертайтеся до консультантів MTB за телефонами 0 800 500-255 (в межах України) або +38(0482) 305-905 (для інших країн) або відвідайте наше представництво. Карта відділень у містах України прикріплена на сайті.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти