Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Е-ліміти

Е-ліміти на здійснення фізичними особами валютних операцій.

Чинний е-ліміт НБУ дозволяє клієнту, протягом календарного року, перераховувати іноземну валюту за кордон на загальну суму до 100 000 євро (еквівалент цієї суми в іншій іноземній валюті за офіційним курсом гривні до іноземних валют, установленим Національним банком на дату видачі відповідних е-лімітів).

Е-ліміт – електронний ліміт операцій клієнта, у рамках якого Національний банк дозволяє надсилати перекази для:

Е-ліміт не може бути виданий (отриманий) на валютну операцію, що вже проведена. Е-ліміт видається фізичній особі без права передавання іншим особам.

Е-ліміт є підставою для проведення фізичною особою валютної операції тільки в день її видачі.

Обов'язковий пакет документів для оформлення е-ліміту:

Е-ліміт на здійснення юридичними особами та фізичними особами - підприємцями окремих валютних операцій.

Продукт «Е-ліміт на здійснення юридичними особами валютних операцій» - це можливість отримання юридичними особами та фізичними особами - підприємцями лімітів за допомогою автоматизованої інформаційної системи НБУ на здійснення окремих валютних операцій згідно законодавства України:

Участь в тендерах;
Виплата бонусів, премій та інше;
Виконання функцій поручителя між нерезидентами;
Безповоротна фінансова допомога;
Перерахування за грантами (незареєстрованими як технічна допомога).

Резиденту (юридичній особі / фізичній особі - підприємцю) дозволяється  здійснювати валютні операції з метою здійснення його господарської діяльності з переказу коштів з України / на поточні рахунки нерезидентів - юридичних осіб, відкриті в Україні (крім інвестиційних рахунків), протягом календарного року на загальну суму, що не має перевищувати в сукупності 2000000 євро включно (еквівалент цієї суми в іншій іноземній валюті / гривні за офіційним курсом гривні до іноземних валют, установленим Національним банком на дату здійснення відповідної операції).

За більш докладною консультацією та для оформлення Ви можете зв'язатися з персональним менеджером:

З питань обслуговування фізичних осіб:
З питань обслуговування ЮО / ФОП:

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти