Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Обслуговування кредитів від нерезидентів

ПАТ "МТБ БАНК" надає послуги з обслуговування кредитів (позик), одержаних резидентами-позичальниками від нерезидентів.

Переваги

Умови

 1. Резиденти можуть отримувати кредити / позики в іноземній валюті від нерезидентів в безготівковій формі на поворотній основі (як процентні, так і безпроцентні) згідно з укладеними з нерезидентами договорами.
 2. Для отримання згоди ПАТ «МТБ БАНК» на обслуговування кредиту, резидент-позичальник надає:
  1. оригінал договору, укладеного з нерезидентом про отримання кредиту, і його копію, завірену підписом керівника та відбитком печатки резидента-позичальника (після звірки оригінал договору повертається клієнту);
  2. заяву про реєстрацію договору відповідно до вимог НБУ.
 3. ПАТ «МТБ БАНК» готує лист-згоду на обслуговування операцій за кредитним договором, а також перевіряє правильність заповнення  заяви про реєстрацію договору, проставляє відмітку на заяві і формує повідомлення про реєстрацію.
 4. Для реєстрації договору ПАТ «МТБ БАНК» направляє в НБУ повідомлення про реєстрацію в спеціальному програмному забезпеченні по реєстрації договорів.
 5. НБУ реєструє договір і оформлює реєстраційне свідоцтво в електронному вигляді в термін, який не перевищує сім робочих днів з наступного робочого дня після дати надходження повного пакета документів.
 6. ПАТ «МТБ БАНК» формує в спеціальному програмному забезпеченні по реєстрації договорів і направляє резиденту-позичальнику виписку з реєстру, яка є реєстраційним свідоцтвом.
 7. Отримання резидентом-позичальником кредиту за договором з зарахуванням коштів на рахунок в ПАТ «МТБ БАНК».
 8. Резиденти-позичальники повинні щомісяця до 3 числа місяця, наступного за звітним, подавати в ПАТ «МТБ БАНК» звітність за формою №503 і №504, які Банк пропонує формувати автоматично.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти