Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Торговий еквайринг

Платіжні термінали МТБ банку – сучасний торговий інструмент, за допомогою якого можна здійснювати безготівкову оплату картами міжнародних платіжних систем (Mastercard і VISA) і української платіжної системи «ПРОСТIР». Щоб дізнатися, як відбувається установлення банківського обладнання або еквайринг банкоматів, зателефонуйте за зручним номером 0 800 500-255 (у межах України) або +38(0482) 305-905 (для інших країн).

Переваги розміщення торгових терміналів

Установлення цього обладнання дозволяє збільшити об'єми продажів за рахунок залучення покупців, які купують товари і послуги не за готівковий розрахунок, а шляхом оплати банківськими картами. Крім того, платіжні термінали надають можливість:

Що ми пропонуємо?

Банк MTB пропонує послуги з установлення сучасного, компактного і мобільного обладнання, яке відрізняється зручністю у використанні і розширеним функціоналом. Користуючись ним, ви можете розраховувати на:

Крім того, ми можемо навчити персонал працювати з торговими терміналами і обслуговувати платіжні карти. Для отримання детальної інформації зателефонуйте за зручним номером 0 800 500-255 (у межах України) або +38(0482) 305-905 (для інших країн) або відвідайте будь-яке відділення банку MTB в Україні. Карта філій вказана на сайті.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти