Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Послуги на біржовому ринку

«MTB БАНК» займається брокерською діяльністю на біржовому ринку цінних паперів. Співробітники департаменту цінних паперів виступають посередниками, що дозволяє клієнтам здійснювати торгівлю акціями, облігаціями та іншими ЦП. Причому на відміну від торгівлі на позабіржовому ринку, тут можна проводити операції з паперами, як з тими, що пройшли процедуру лістингу, тобто які відповідають певним вимогам, так і з позалістинговими паперами.

Послуги на біржовому ринку від «MTB»

У рамках цієї комплексної послуги спеціалісти «МТБ» здійснюють:

Переваги брокерських послуг від «MTB»

«МТБ БАНК» надає повний комплекс послуг з проведення операцій з фінансовими інструментами. Для кожного клієнта призначається персональний співробітник департаменту цінних паперів, який виконує заявки, збирає відомості про біржі, аналізує можливості і перспективи інвестування.

«MTB БАНК» в Україні гарантує оперативність проведення фінансових операцій, конфіденційність і захист даних, відсутність ризиків на етапі здійснення інвестицій.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти