Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Відповідальне зберігання цінних паперів

Ви володієте активами і хочете бути впевненими в їхній безпеці? Банк MTB надає послуги зі зберігання цінних паперів. Документарні цінні папери можуть зберігатися у банківському сховищі. З кожним клієнтом укладаються персональні договірні відносини, які визначають строк зберігання і винагороди. Для бездокументних цінних паперів банк надає ліцензовані НКЦПФР послуги зберігача.

Умови

Банк MTB надає депозитарні послуги державним установам, юридичним особам, фізичним особам, резидентам і нерезидентам України. До них входять:

У розпорядженні банку МТБ є розгалужена мережа кореспондентських рахунків. Надавши згоду на відповідальне зберігання активів, клієнт депозитарію може проводити операції з різними інструментами фондового ринку.

Переваги

Банк МТБ надає послуги податкового агента і здійснює депозитарну діяльність у суворій відповідності до вимог законодавства України. Клієнт депозитарію може розраховувати на:

Щоб дізнатися про переваги відповідального зберігання, заповніть онлайн-форму, подзвоніть за номерами в шапці сайту або відвідайте відділення MTB у своєму місті. Консультант також розповість про андерайтинг та інші послуги банку.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти