Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Публічні пропозиції

Публічна пропозиція про комплексне банківське обслуговування суб’єктів господарювання

«МТБ БАНК» діючи на підставі ст. 641 Цивільного кодексу України, звертається з цією Публічною пропозицією і бере на себе зобов'язання перед юридичними особами та фізичними особами - підприємцями, які його приймуть (акцептують), надавати банківські послуги в порядку і на умовах, передбачених Договором за встановленими Банком Тарифами, які є додатком до договору і розміщені на сайті Банку.


Публічна пропозиція про банківське обслуговування суб’єктів господарювання при наданні овердрафтів

ПАТ «МТБ БАНК» відповідно до ст. 634 Цивільного кодексу України оголошує Публічну пропозицію на укладення Договору про банківське обслуговування суб’єктів господарювання при наданні овердрафтів на поточний рахунок у ПАТ «МТБ БАНК» з метою надання юридичним осібам та фізичним особам-підприємцям банківських послуг, умови і правила надання яких визначені у Договорі про банківське обслуговування суб’єктів господарювання при наданні овердрафтів на поточний рахунок у ПАТ «МТБ БАНК».


Публічна пропозиція про банківське обслуговування суб’єктів господарювання при наданні поновлюваної кредитної лінії

«МТБ БАНК» відповідно до ст. 634 Цивільного кодексу України оголошує Публічну пропозицію на укладення Договору про банківське обслуговування суб’єктів господарювання при наданні поновлюваної кредитної лінії у ПАТ «МТБ БАНК» з метою надання юридичним осібам та фізичним особам-підприємцям банківських послуг, умови і правила надання яких визначені у Договорі про банківське обслуговування суб’єктів господарювання при наданні поновлюваної кредитної лінії у ПАТ «МТБ БАНК».

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти